Вбивства45
J
K/D0.411 Сервери
Смерті109
У голову6
Час3год 9хв
Розширена статистика гравця
Повний зріз по всіх публічних серверах: бойова статистика, раунди, бомба, defuse, сесії та прогрес.
K/D0.41
HS%13.3%
Точність19,5%
Шкода7 818
Асісти9
Сесії20підключень 20
Раунди0
Перемоги T37,5%18 / 48
Перемоги CT40,0%30 / 75
Бомба: вибух / встановлення0 / 50,0% вибухів від встановлень
Defuse: успіх / спроба1 / 1100,0% успішно
Вбивства своїх / самогубства0 / 0
XP0+0 extra
Бонусні очки0
Combat DNA
П’ять незалежних оцінок на основі accuracy, HS, K/D, bomb actions, assists/teamkills та часу гри.
Стрільба41.8
Виживання16.4
Objective100
Командна гра20
Активність30.9
DNA — прозорі похідні метрики з фактичних CSStats counters; це не прихований AI-рейтинг. · rbs-dna-1
Hitgroup DNA
Розподіл h_0…h_7 з вихідної CSStats бази.
Назви H0–H7 залишені як у джерелі: дамп не містить достовірної відповідності номерів частинам тіла.
RBS Player Passport
Один гравець у всій публічній мережі RBS з часткою активності по серверах.
K 453год 9хв
100% kills · 100% timeWeapon Mastery 2.0
Ефективність зброї за kills, K/D, accuracy, HS і damage.
| Зброя | Mastery | K | K/D | ACC | HS% | DMG/HIT | Сервери |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FAMAS | BRONZE · 44.2 | 15 | 0.48 | 20.54% | 13.33% | 23.4 | 1 |
| MP5NAVY | BRONZE · 42 | 0 | 0 | 60% | 0% | 10 | 1 |
| DEAGLE | BRONZE · 40.4 | 8 | 0.28 | 23.21% | 12.5% | 44.2 | 1 |
| AK47 | BRONZE · 36.6 | 10 | 0.5 | 12.46% | 20% | 34.4 | 1 |
| USP | BRONZE · 32.9 | 3 | 0.6 | 28.07% | 0% | 21.2 | 1 |
| GALIL | BRONZE · 32.9 | 2 | 0.5 | 14.17% | 50% | 22.4 | 1 |
| M4A1 | BRONZE · 30 | 6 | 0.5 | 16.3% | 0% | 25.2 | 1 |
| M3 | BRONZE · 24.1 | 1 | 1 | 25% | 0% | 684 | 1 |
| GRENADE | BRONZE · 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 24.5 | 1 |
| FLASHBANG | BRONZE · 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 1 |
| KNIFE | BRONZE · 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 1 |
| AWP | BRONZE · 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 1 |
| GLOCK18 | BRONZE · 0 | 0 | 0 | 0% | 0% | 0 | 1 |
Найкращі карти гравця
#1de_ancient_csgo32K/D 0.64 · ACC 19.64%
#2de_overpass31.6K/D 0.74 · ACC 17.88%
#3de_dust225.3K/D 0.36 · ACC 20.57%
#4de_inferno23.4K/D 0.19 · ACC 19.86%
#5de_mirage0.3K/D 0 · ACC 0%
#6de_tuscan0K/D 0 · ACC 0%
Статистика за серверами
Рейтинг підтверджених гравців та їхня загальна статистика по серверах RBS.
| Сервер | Skill | K | D | K/D | HS% | ACC | A | DMG | Час | Звання / рівень |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AutoMix 5x5 +Skill#191.211.118.152:27016 | 77,8 | 45 | 109 | 0.41 | 13.3% | 19.5% | 9 | 7 818 | 3год 9хв | — |
Додаткова статистика
Статистика зброї
| Зброя | K | D | HS | Damage |
|---|---|---|---|---|
| famasAutoMix 5x5 +Skill#1 | 15 | 31 | 2 | 1945 |
| ak47AutoMix 5x5 +Skill#1 | 10 | 20 | 2 | 1271 |
| deagleAutoMix 5x5 +Skill#1 | 8 | 29 | 1 | 1723 |
| m4a1AutoMix 5x5 +Skill#1 | 6 | 12 | 0 | 932 |
| uspAutoMix 5x5 +Skill#1 | 3 | 5 | 0 | 339 |
| galilAutoMix 5x5 +Skill#1 | 2 | 4 | 1 | 380 |
| m3AutoMix 5x5 +Skill#1 | 1 | 1 | 0 | 684 |
| grenadeAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 2 | 0 | 514 |
| mp5navyAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 1 | 0 | 30 |
| flashbangAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| knifeAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| awpAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| glock18AutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Статистика за картами
| Мапа | K | D | HS | Час |
|---|---|---|---|---|
| de_dust2AutoMix 5x5 +Skill#1 | 9 | 25 | 1 | 1год 13хв |
| de_ancient_csgoAutoMix 5x5 +Skill#1 | 14 | 22 | 2 | 36хв |
| de_overpassAutoMix 5x5 +Skill#1 | 14 | 19 | 1 | 35хв |
| de_infernoAutoMix 5x5 +Skill#1 | 8 | 43 | 2 | 26хв |
| de_mirageAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 0 | 0 | 17хв |
| de_tuscanAutoMix 5x5 +Skill#1 | 0 | 0 | 0 | 0хв |
Сезони
Сезони
| Період | # | Бали | K | D | Час |
|---|---|---|---|---|---|
| Октябрь 2026 · 01.10 | 2663 | 6.3 | 0 | 0 | 3год 9хв |
| Сентябрь 2026 · 01.09 | 2524 | 33.9 | 30 | 61 | 1год 35хв |
| Август 2026 · 19.08 | 2143 | 19.6 | 15 | 48 | 1год 33хв |